• 531 533 033
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcesoria

Takacat Catamarans gonflables innovateurs
Opcjonalny system kół QRW (Rapid Disassembly) jest częścią całkowicie nowej pawęży Takacat z możliwością demontażu. Za pomocą tych kółek możesz łatwo i wygodnie prowadzić swój TAKACAT z samochodu lub kempingu do i z wody bez konieczności noszenia go. QRW jest po prostu podłączony. Waga TAKACAT nie jest znacząco modyfikowana przez QRW. Nie trzeba wiercić ani kleić, aby wyposażyć TAKACAT w kółka. Koła mogą rozłożyć się bardzo szybko. Są antypoślizgowe, mają solidne mocowania, są zaprojektowane wyłącznie na ciężar własny łodzi!

Wystarczy wsunąć uchwyty na wędki bez modyfikacji kadłuba, to znaczy bez przykręcania lub sklejania i bez znaczącej zmiany ciężaru. Uchwyty na wędki są specjalnie zaprojektowane do nowego otwartego pawęży konstrukcji nadmuchiwanych Takacat.


Unikalny płaski fotel Takacat jest teraz standardem we wszystkich modelach SPORT, LX i LS. Dzięki spłaszczonej podstawie i siedzisku zapewnia stabilną i przyjemnie zrelaksowaną pozycję siedzącą.
Srebrna osłona chroni Twój Takacat przed słońcem, gorącem i brudem. Całkowicie otacza Takacat, co oznacza, że łódź jest całkowicie chroniona w każdej pozycji. Pokrowiec jest solidny i łatwy do utrzymania w czystości.


Hydrofoil Permatrim (TM) jest bardzo skutecznym skrzydłem do silników zaburtowych i napędów typu Z, które poprawia parametry wydajności i obsługęłodzi w następujący sposób:
  • Eliminacja problemów z wentylacją (łopaty powietrzne)
  • Poprawa zachowania się wody przez obróbkę zgrubną
  • Szybsze przejście do fazy schodzenia
  • Większe okno przesuwne
  • Zmniejszone zużycie paliwa
  • Ograniczone zachowanie luffa (morświna)
Wykonany z morskiego aluminium i dodatkowo powlekany proszkowo w celu uzyskania maksymalnej odporności na korozję. Opracowany i wyprodukowany w Nowej Zelandii. Dostępny w 13 liniach modelowych do prawie wszystkich silników zaburtowych i Z o mocy od 8 do 300 KM - od dinghi po łodzie wielokadłubowe.
 
Wodolot Permatrim ™ został zaprojektowany i opracowany 15 lat temu przez Maurice'a Ellisa von Whangarei. Dobry produkt jest ponadczasowy - wielu klientów kupuje nowy Permatrim (TM) po przejściu na nowąłódź. Permatrim ™ jest produkowany w Nowej Zelandii i jest opatentowany w Nowej Zelandii, Australii i Stanach Zjednoczonych.


Opcjonalnie pontony mogą być również dostarczane w innych kolorach za dopłatą - szeroka gama kolorów. Podłoga wysokociśnieniowa z warstwą ochronną EVA i płaskie siedzisko są zawsze jasnoszare.

© 2021 TAKACat All Rights Reserved.