• 531 533 033
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Technologia

Ponad 10-letni projekt z wprowadzanymi na bieżąco innowacjami!

Lata badań i doświadczeń Grega Sowdena, projektanta i właściciela w Nowej Zelandii, zostały zebrane we wszystkich nowych produktach Takacat LX / LS & Sports. Smukłe linie, niesamowita stabilność, wysoka wydajność, lekkość i pełna mobilność dzięki rewolucyjnej rurce Transac Tube ® firmy Takacat. Wyjmowane uchwyty na wędki i bardzo kompaktowe torby do przechowywania sprawiają, że jest to idealna łódź jako tender, na jacht, na wycieczki wędkarskie i transport w bagażniku samochodu lub kampera. Oryginalna konstrukcja z otwartym dziobem pozwala na łatwy powrót z wody podczas pływania lub nurkowania. Jest to właściwość, którą cenią wszyscy miłośnicy wody.


Lekki, wygodny, przenośny

Nowa rewolucyjna tuba Takacat Tube Transom ® umożliwia łatwiejsze i bardziej kompaktowe spuszczanie powietrza z kadłubów / pylonów. Brak stałej pawęży daje również znaczącą przewagę pod względem wielkości i masy, która jest korzystna podczas przenoszenia, transportu i / lub przechowywania przenośnej łodzi.


Otwarty przód

Szybki odpływ jest dużą zaletą i nie znajdziesz nic lepszego do pozbycia się wody z pokładu. Zdolność do nie trzymania wody eliminuje możliwość zanurzenia przez falę i wywrócenia w wyniku zalania łodzi. Jest to również ogromna zaleta, gdy łódź jest używana jako tender ( jednostka pomocnicza łącząca jacht z brzegiem.) w trudnych, mokrych warunkach pogodowych. W takich warunkach zamknięta łódź pawęży wypełniłaby się wodą, co zwiększa ciężar i powoduje opór.


Zdejmowana podłoga

Trudno zignorować aspekt przenośności i wygody naszego w pełni zdejmowanego systemu nadmuchiwanej podłogi. Niezwykle sztywny po napompowaniu (10 psi), „stanie na pokładzie nie stanowi problemu”, a jednocześnie łatwy i szybki do spuszczenia powietrza i przechowywania w celu transportu lub przechowywania. Jest to duża zaleta w stosunku do nadmuchiwanych łodzi, które mają wbudowaną podłogę lub RIB, które mogą gromadzić wodę.


PVC / Hypalon

Standardowo łodzie są wykonane z wysokiej jakości tkaniny PCV, która ma bardzo silną ochronę przed promieniowaniem UV. Opcjonalne łodzie są również dostępne w Hypalon / CSM. Podłoga wysokociśnieniowa 10PSI, w tym powłoka ochronna EVA, wykonana jest wyłącznie z PVC w technologii DropStitch.


© 2021 TAKACat All Rights Reserved.