• 531 533 033
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

O marce

10 lat projektowania i innowacji z Nowej Zelandii.

Takacat to młoda i innowacyjna firma z siedzibą w Nowej Zelandii z siedzibą w mieście Sails w Auckland w Nowej Zelandii. Od 2007 roku firma jest zaangażowana w dostarczanie nowozelandzkim i międzynarodowym rynkom nowej i ekscytującej linii nadmuchiwanych katamaranów, które zapewniają bezpieczeństwo, stabilność i szybkość jako kluczowe atrybuty, a także wszechstronność i łatwość obsługi. Takacat, kierowany przez dyrektora Grega Sowdena, koncentruje się na dostarczaniu innowacyjnych nadmuchiwanych katamaranów z wyjątkową obsługą posprzedażną. Pokochasz swojego Takacata!

Najnowocześniejszy projekt Grega wywodzi się z życia... Kiedy tylko jest to możliwe, woli być na wodzie i cieszyć siężyciem, korzystać z natury, w tym wędkarstwa, nurkowania i eksploracji wód, spędzać czas z rodziną...  Jego ogromne doświadczenie doprowadziło go do wyprodukowania nowoczesnej i innowacyjnej oferty nadmuchiwanych, wysokowydajnych, wszechstronnych, przenośnych, nadmuchiwanych katamaranów w atrakcyjnej cenie i odpowiednich do użytku w różnych warunkach. Katamarany pneumatyczne Takacat to nie tylko dobry wybór do użytku rekreacyjnego. Są wysokiej jakości i solidną konstrukcją, dlatego są popularne wśród profesjonalnych organizacji, zespołów, zespołów ratowniczych i odkrywców.

Greg Sowden (à gauche) remet le T420LX comme

Firma otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia światowej rangi. W Polsce jeszcze mało znana ale budzi dużo pozytywnych emocji i mile zaskakuje.
Polski dystrybutor ma pełną ofertę i szeroką wiedzę popartą doświadczeniem, kliknij na poniższe zdjęcie aby przejść do sklepu.

© 2021 TAKACat All Rights Reserved.