• 531 533 033
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Długość 
3 m
Rekomendowana moc
2,5 - 8 HP
Waga
30 kg
Długość
3 metry
Szerokość
Średnica pływaków
Waga
Maksymalna moc silnika
Pojemność
Image

Rewolucyjny rygiel

Rewolucyjną i innowacyjną nową otwartą konstrukcję Tube-Transom ® firmy Takacats można łatwo i całkowicie usunąć z nadmuchiwanych rur w celu łatwego wypuszczenia powietrza. Dzięki temu Takacat może zwinąć mniejsze, łatwiejsze i lżejsze niż tradycyjne pontony. Są to duże zalety, jeśli chodzi o przeładunek, transport i lub przechowywanie. Idealny na rynek przyczep kempingowych, samochodów kempingowych i składanych. Konwencjonalny stały pawęż na pontonach o podobnych rozmiarach dodaje około 7 kg +, co znacznie zwiększa masę podczas pakowania.

Wyjmowany pawęż rurowy

LX 260 ze zdejmowanym pawężem rurowym (zarejestrowanym), oferuje najlepszą przenośność + zaletę dzięki wbudowanemu szybkozaciskowemu mocowaniu koła i uchwytu pręta. Ta całkowicie otwarta konstrukcja pawęży nie ma zdolności do zatrzymywania wody na pokładzie, co stanowi wielką zaletę podczas holowania lub użytkowania w trudnych lub mokrych warunkach.

Rygiel zamknięty / stały

Rygiel zamknięty / stały LX 260 oferuje bardziej tradycyjne ustawienie pawęży, jakie można znaleźć na pontonach, przy jednoczesnym zachowaniu zalet otwartych sanek typu Takacat, takich jak konstrukcja dziobowa. Jeśli najważniejsza jest nośność i suchość, ta lekka oferta jest najlepszą opcją dla tego konkretnego zakresu rozmiarów.

Wygodne pakowanie

Innowacyjna w pełni demontowalna konstrukcja Transac® zapewnia możliwość zwijania lub składania nadmuchiwanych elementów w różnych rozmiarach, dostosowanych do indywidualnych wymagań i przestrzeni do przechowywania.

Twój Takacat wejdzie w 2 wytrzymałe torby:
- Torba na pływaki
- Torba na podłogę i akcesoria (wymiary: 90 cm x 35 cm x 25 cm = 9 kg)

Pływaki najepiej zwinąć w rulon:
Rozmiar Długość x Średnica Waga
260 LX: 0,95 m  x  0,35 m = 16 kg

A resztę w kształtu prostokąta:
Rozmiar Szerokość Głębokość Głębokość Waga
260 LX: 0,6 m  x  0,6 m  x  0,30 m = 16 kg


Złóż i złóż rury do kształtu prostokąta:

Rozmiar Szerokość Głębokość Głębokość Waga

260 LX: 0,6 m  x  0,6 m  x  0,30 m = 16 kg

Waga

Ponton lekki i wygodny do przenoszenia! 

Pontony Takacat są lekkie dzięki konstrukcji i zastosowaniu innowacyjnych materiałów, takich jak tkaniny z przeszyciami, które tworzą podłogę zdejmowaną pod wysokim ciśnieniem, zastępując stare i cięższe płyty podłogowe. Tube Transom ® zapewnia również znaczące korzyści wagowe.

Rury  16 kg
Podłoga  6 kg 
Rygiel 3 kg 
Razem 25 kg

Akcesoria

Dołączone akcesoria:

1 x nadmuchiwane siedzisko

2 x torby do noszenia

ręczna pompa i manometr

zestaw naprawczy

wiosła

Pływaki - ochrona i wymiana

Wytrzymałe PCV o grubości 0,9 mm, 1000 denierów, nadmuchiwane do 3 psi. Stopień ochrony przed promieniowaniem UV testowany zgodnie z 4-5 z 5. Standardów międzynarodowych ISO 4892-3: 2006

Dodatkowa ochrona pływaka

 • Wytrzymała gumowa osłona (czarny pas) pod pływakiem zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo na plaży i lepszy poślizg.
 • Dodatkowe warstwy ochronne na każdym z pojedynczych równoległych szwów biegnących wzdłuż rur zapewniają dodatkową wytrzymałość, a także ochronę boczną w tym twardym obszarze uderzenia
 • Specjalnie wykonana osłona antypoślizgowa zapewnia wytrzymałą podłogę z łączeniem materiału z tkaniną

Wzmocnione tuby wzmacniają tuby, co wraz z naszą unikalną konstrukcją umożliwia dopływanie niemal wszędzie. Gumową ochrona biegnącą równolegle po całej długości rurki dolnej świetnie się sprawdza. Dodatkowe boczne wzmocnienia rónież powodują, że Takacat to ponton na lata. Niewielkie zanurzenie twojego Takacata pozwala manewrować w płytkich wodach i dostać się znacznie bliżej plaży - dna V zwykle utknęły głębiej, na wodzie do kolan.

Szwy

 • Do 50% mniej szwów niż standardowe pontony o podobnej wielkości!
 • Większośćłodzi nadmuchiwanych wymaga przyklejenia na tubach pawęży, podłogi, pokładów powietrznych / ściegu, wyposażenia i osprzętu. Więc jeśli chodzi o łączenie elementów, zdecydowaliśmy się użyć naszego sprawdzonego systemu klejenia, którego używamy również w pozostałej części łodzi. Jest to idealne rozwiązanie dla łodzi zwijanych / przenośnych, w których szwy mogą z czasem stać się kruche i podatne na pękanie.

Wymiana pływaków

Są bardzo wytrzymałe i zazwyczaj nie ma potrzeby wymieniać ich częsciej niż 10 lat ale możesz to zrobić chocażby dla lepszego wyglądu i to w bardzo prosty sposób.
W przeciwieństwie do konwencjonalnych konstrukcji, w nadmuchiwanych katamaranach Takacat można łatwo i tanio ponownie zamontować pływaki.
Jest to spowodowane naszym rewolucyjnym, całkowicie zdejmowanym systemem podłogi (twardy pokład pod wysokim ciśnieniem).
Tuby nie są przyklejone do kadłuba czy pawęży, więc nie ma kłopotów ani kosztownego procesu, aby usunąć zużyte lub uszkodzone tuby i ponownie przykleić do kadłuba.
Możesz po prostu zamówić zestaw nowych pływaków w sklepie Activegames.pl i zamontować je tak jak zwykle w Twoim Takacat.

Budowa i technologia

 • Konstrukcja pływaka / tuby: twarde 0,9 mm, niestandardowe PCV o grubości 1000 denierów, nadmuchiwane do 3 psi.
 • Stopień ochrony przed promieniowaniem UV testowany zgodnie z 4-5 z 5. Standardów międzynarodowych ISO 4892-3: 2006
 • Podłoga wykonana z solidnego materiału w technologi drop-stich (znaznej z desek SUP - więcej na Activegames.pl ) jest niezwykle twarda, komfortowa i wytrzymała. Zapewnia sztywny rdzeń dla całej konstrukcji i sprawdza się doskonale nawet w trudnych warunkach pogodowych!.
 • Wystarczy napompować do 10 psi. Specjalna pianka ochronny jest antypoślizgowa i anty-UV.
 • Całość zgrzewana pod wysokim ciśnieniem ma gorąco dla najlepszej trwałości i sztywności. Taśma boczna z drugiej warstwy, zapewniająca ściany o grubości 1,8 mm i dodatkową szczelność.
 • Pawęża Transom® wykonana jest ze stali nierdzewnej (304). Belki poprzeczne 32 mm, rury boczne 25 mm.
 • Mocowanie silnika wykonane z 18 mm lakierowanej płyty wodoodpornej.
 • Śruba z uchem pawęży (316), gwint 10 mm

Ponton zbudowany jest zgodnie z międzynarodową normą ISO / 6185.

Gwarancja

5-letnia gwarancja na tkaninę / 3-letnia gwarancja na budowę.

5-letnia gwarancja na tkaninę / 3-letnia gwarancja na budowę.
Jeśli uważasz, że masz roszczenie gwarancyjne, skontaktuj się z osobą u której kupiłeś Takacat.
Proszę podać swoje dane, dane łodzi wraz z opisem i zdjęciem usterki. Po otrzymaniu informacje twoja reklamacja zostanie rozpatrzona i zapadanie decyzja o najlepszym sposobie naprawienia lub wymiany przy najmniejszym możliwym kłopocie.
Ponieważ współpracujesz bezpośrednio z firmą, która projektuje i produkuje pontony Takacat, będziemy w stanie pomóc Ci w jak najszybszym powrocie na wodę.

Szczegóły gwarancji: https://www.takacat.com/terms-conditions

© 2021 TAKACat All Rights Reserved.